header

"W małej ojczyźnie - w Nawojowej,
Pośród pól lasów położonej,
Jest taka szkoła, która się zowie,
im. Julii błogosławionej.

Ona Patronką naszej pracy jest,
Ona pomocą w nauce, wierze,
Z miłością na nas z nieba patrzy wciąż,
Dobre uczynki złóżmy jej w ofierze..."

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj720
mod_vvisit_counterWczoraj2614
mod_vvisit_counterTen tydzień7117
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień309
mod_vvisit_counterTen miesiąc8263
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1334

Aktualnie: gości 146, 
botów 59 połączonych
Twój adres IP: 54.196.86.89
 , 
Today: Maj 26, 2018
Kiermasz wielkanocny! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 kwietnia 2017 14:56

To już piąty kiermasz wielkanocny! W ubiegłym roku rodzice naszych uczniów wyraźnie przyczynili się do jego znaczenia, bowiem dzięki ich zaangażowaniu zebraliśmy ponad 2 tys. złotych. Jak pamiętamy, zebraną kwotę przeznaczyliśmy na organizację święta szkoły i na nagrody dla najlepszych klas w konkursie ,,Obywatel Świata”- I edycja.

W tym roku mamy również szczytny cel, bowiem w ciągu całego roku szkolnego organizowaliśmy co miesiąc ważne zadania dla klas z projektu ,,Obywatel Świata II edycja”, które przy pomocy wychowawców i rodziców je realizowali zbierając punkty na finansową nagrodę, którą wręczymy na święcie szkoły w dniu 12 czerwca 2017 r.

 

I znów zapukaliśmy do naszych rodziców, aby nas wsparli w tym wyzwaniu. Tym razem był mniejszy odzew, ale cieszymy się z ogromnego zaangażowania rodziców uczniów, zwłaszcza klasy II a i zerówki. Popołudniami, na świetlicy przygotowywaliśmy bibułkowe kwiaty do palm i dekoracji świątecznych. Najpierw w działania zaangażowały się Asia i Oliwka, a potem do nich przyłączyli się inni koledzy z kl. VI. W ostatnich dniach prawdziwą radość sprawili nam chłopcy: Krystian Lelito i Karol Skoczeń, którzy pracowali z pełnym zaangażowaniem. Już w szkole udało nam się sprzedać towar prawie na 500 zł. Palmy szły jak świeże bułeczki i podobały się kupującym. Pomagała nam w tym wytrwale mama Justynki Kiełbasy, Pani Ania. Jej pomoc w krojeniu ciast i wspieraniu w innych działaniach, była bezcenna.

W niedzielę Palmową dołączyły do nas pozostałe osoby z kl VI.

Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy sumę:1521,30 zł. Kwota ta zostanie w całości przeznaczona na nagrody dla klas biorących udział w konkursach II edycji ,,Obywatel Świata”

Tą drogą pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom, którzy wsparli nas w tych przedświątecznych zadaniach.

Jesteśmy przekonani, że Anioły Dobroczynności już wpisały się w tradycję naszej Szkoły i to dzięki Państwu wrażliwości będzie można spełnić marzenia wielu uczniów z naszej szkoły.

Przed Nami najpiękniejsze święta Wielkanocne, zatem życzymy Wam błogosławionego czasu, z wdzięcznością za ten piękny dar serdecznie DZIĘKUJEMY, w imieniu naszym oraz obdarowanych, wszystkim tegorocznym Aniołom!

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Alleluja!

Szczególne podziękowania dla następujących rodziców uczniów naszej szkoły:

Rodzice uczniów oddziału przedszkolnego: Monika Borek, Agata Czerwień, Magdalena Hadała, Grażyna Jasińska, Urszula Obrzut, Marzena Proszek, Jadwiga Sikorska, Maria Waligóra.

Rodzice od kl. I do VI: Magdalena Lajdanowicz, Renata i Grzegorza Ząbrowie, Barbara Taras, Jadwiga Słaby, Iwona Bogdańska, Aneta Druzgalska, Lucyna Fraczek, Agata Janeczko, Monika Kos, Katarzyna Kowalik, Krystyna Lelito, Maria Musiał, Monika Orzechowska, Agnieszka Południak, Małgorzata Sędzimir, Ewa Iwańska, Grażyna Jasińska, Małgorzata Dutka, Małgorzata Janisz, Bożena Ogórek, Halina Wójcicka, Katarzyna Jarzębiak, Małgorzata Lelito.

Sprawozdanie: Ewa Szewczyk

Poprawiony: czwartek, 20 kwietnia 2017 10:47
 

Kalendarz

maj 2018
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Sondy

Przedmiot któremu poświęcasz najwięcej czasu, to:
 

Grafika losowa