header

"W małej ojczyźnie - w Nawojowej,
Pośród pól lasów położonej,
Jest taka szkoła, która się zowie,
im. Julii błogosławionej.

Ona Patronką naszej pracy jest,
Ona pomocą w nauce, wierze,
Z miłością na nas z nieba patrzy wciąż,
Dobre uczynki złóżmy jej w ofierze..."

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj37
mod_vvisit_counterTen tydzień156
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień383
mod_vvisit_counterTen miesiąc979
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1566

Aktualnie: gości 3 połączonych
Twój adres IP: 54.163.53.153
 , 
Today: Lut 21, 2018
Aktualności
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 lutego 2018 12:07

31 stycznia br. odbył się Szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie klasy (21 oddziałów). Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach kl. 0 – IV oraz V – III gimnazjum. Jury nie miało łatwego zadania. Wszyscy uczestnicy przygotowali się do występu bardzo starannie, zadbali nie tylko o śpiew, ale również o wspaniałe stroje. Słuchaliśmy pięknie zaśpiewanych kolęd, gry na takich instrumentach jak: skrzypce, klarnet, akordeon, trąbka, saksofon, flet, keyboard czy harmonijka ustna. Spotkanie było także okazją do wspólnego kolędowania.

Bardzo dziękuję Wam za obecność i piękne przygotowanie.

Ewelina Kleszcz

Poprawiony: piątek, 16 lutego 2018 12:18
 
Podziękowania uczniów klas drugich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 grudnia 2017 10:19

Uczniowie klas drugich gimnazjum pragną podziękować wszystkim Gościom za przybycie na XV Spotkanie Wigilijne do Szkoły Podstawowej w Nawojowej. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w zorganizowanie uroczystości, a także darczyńcom biorącym udział w aukcji, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz koleżankom i kolegom z klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej. Dziękujemy za hojność, za poświęcony czas, a także za pomoc w przygotowaniu spektaklu, aukcji i kiermaszu. Całą kwotę zebraną podczas tego spotkania środowiskowego przeznaczymy na zorganizowanie trzydniowej wycieczki, która będzie podsumowaniem projektu edukacyjnego realizowanego przez klasy drugie gimnazjum w bieżącym roku szkolnym.

Poprawiony: piątek, 22 grudnia 2017 10:23
 
Spotkanie Wigilijne 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 grudnia 2017 10:08

W niedzielę 17 grudnia bieżącego roku w naszej szkole odbyło się XV jubileuszowe, a zarazem ostatnie, Spotkanie Wigilijne przygotowane przez uczniów klas drugich gimnazjum, wspólnie z rodzicami, dyrekcją, nauczycielami i uczniami szkoły.

Podobnie jak w poprzednich latach na to przedświąteczne spotkanie licznie przybyli mieszkańcy gminy, przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie, ich rodzice i nauczyciele, a także absolwenci gimnazjum, którzy z sentymentem wspominali lata spędzone w szkole. Szczególnie miłym gościem była pani dyrektor Gimnazjum w Nawojowej mgr Dorota Gryzło, która przez wiele lat wspierała organizację tej uroczystości kultywującej tradycje i integrującej środowisko lokalne.

Mimo zmian organizacyjnych związanych z reformą edukacji uroczystość, realizowana w ramach gimnazjalnego projektu edukacyjnego „Cudze chwalicie i swoje znacie” autorstwa mgr Bernadetty Michalik, zorganizowana została zgodnie z tradycją. Były więc jasełka, aukcja i kiermasz ozdób świątecznych, degustacja potraw regionalnych, którą przygotowali rodzice uczniów klas drugich oraz konkurs na najpiękniejszy plakat o tematyce bożonarodzeniowej.

Poprawiony: poniedziałek, 08 stycznia 2018 10:27
Więcej…
 
Konkurs Samorządu Uczniowskiego - kosz owoców i warzyw PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 25 listopada 2017 17:45

W dniu 24 listopada b.r. w naszej szkole na przygotowanych dla każdej klasy stołach zagościły wykonane artystycznie, z dużym smakiem (dosłownie - palce lizać!) i znawstwem KOSZE WARZYW I OWOCÓW!

Szeroka paleta zapachów i kolorów przemknęła po korytarzach szkoły, by na koniec znaleźć wytchnienie na wystawie poświęconej owocowym i warzywnym darom lata i jesieni. Wszystkie klasy podeszły do tego sympatycznego zadania w sposób ambitny.

Podziękujmy w tym momencie także rodzicom, którzy gremialnie włączyli się do prac. Uczniowie podzielili między siebie przydział asortymentu pomieszczonego w koszykach. Stąd bogactwo i różnorodność ich zawartości była przeogromna!

Jury będzie miało arcytrudne zadanie przyznać palmę pierwszeństwa z tak wielu zgłoszonych, reprezentujących w tej kategorii najwyższy poziom światowy!

Pociechą już w tej chwili niech będzie dla wszystkich myśl o rychłej konsumpcji tych darów ziemi, bo przecież temu one mają służyć.

Ku naszemu zdrowiu i uśmiechniętym buziom. A swoją drogą, pomidor to owoc czy warzywo?

Poprawiony: sobota, 25 listopada 2017 17:56
 
Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 listopada 2017 18:57

xxxKolejne ważne, imponujące, gminne przedsięwzięcie, w którym wzięliśmy pełny udział już za nami.

XI GMINNY FESTIWAL KULTURY MłODZIEŻY SZKOLNEJ przechodzi do historii.

Pragnę jednak napisać o naszym w nim udziale kilka ważnych zdań, zwłaszcza, że sama czuwałam nad całością.

Oczywiście popełniliśmy kilka błędów i w przygotowaniach i na scenie podczas występów, ale kto ich nie popełnia. Pewnie byłoby lepsze miejsce, ale to nie jest takie ważne. To, co razem przeżyliśmy, kiedy się stresowaliśmy, mobilizowaliśmy mimo zmęczenia, jest najważniejsze i nikt nam tego nie odbierze. To bezcenny kapitał na przyszłość. Ta przyjemna atmosfera między opiekunami z każdej szkoły, brak rywalizacji między aktorami, ale raczej wspieranie się, odbieranie gratulacji, pocieszanie po wpadkach, rozmowy z rodzicami- pomocnikami, to kilka najważniejszych punktów z naszego wspólnego bycia na pewnym odcinku wspólnej drogi, teatralnej drogi.

Poprawiony: poniedziałek, 20 listopada 2017 19:09
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 31

Kalendarz

luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Sondy

Przedmiot któremu poświęcasz najwięcej czasu, to:
 

Grafika losowa